Історія компанії «Сладо»

Виробництво кондитерських прикрас під торговою маркою «Slado» розпочате 20 травня 2016. До цього була пророблена колосальна робота з вивчення потреб ринку, розробки унікальної рецептури, промислових зразків і виробничих процесів. Засновники та співвласники Володимир Скаржинець і Случак Віталій завжди стояли на позиції якості продукції. Тому філософія компанії, кожного працівника продовжує їх прагнення до досконалості. Ми пишаємося, що за такий відносно невеликий період нами були впроваджені власні унікальні вироби, введено контроль якості інгредієнтів і налагоджено прямий зв’язок з клієнтами, які завжди надихають нас на нові проекти.

Наші цінності

Ми – дружна команда, яка працює, щоб кожне свято, кожна радісна подія запам’яталася надовго, стала яскравішою і ще більш особливою. Ми пропонуємо все для того, щоб максимально спростити процес приготування десертів, заощадити час і порадувати своїх рідних домашньою смакотою. Саме тут доречно сказати «Смачне має бути гарним!».

ТМ «Сладо» українська компанія, яка спеціалізується на виробництві, розфасовці і продажу сипучих кондитерських сумішей, засобів професійного декорування і солодких прикрас до кондитерських виробів.

Ми не зупиняємося на досягнутому результаті і тому асортимент продукції і її якість постійно удосконалюються. Швидкість прийняття рішень і бажання якомога краще відповідати вимогам наших клієнтів сприяли тому, що нашу продукцію можна купити у всіх великих і не тільки, містах України. На нашому сайті впроваджена система електронних замовлень, і сьогодні кожна родина має можливість прикрасити свій торт якісними прикрасами на радість, як дітям, так і дорослим. Читайте про умови в розділі «Оплата і доставка».

Для оптових клієнтів і бізнес партнерів ми пропонуємо гнучку систему мотивації. Ми розвиваємо власну торгову марку і радо вітаємо наших однодумців. З питань співпраці з розширення каналів збуту нашої продукції просимо Вас звертатися в наш відділ продажів за телефонами вказаними в розділі «Контакти».